درباره ما

شرکت ساختار سنج آذر در تاریخ 8/6/1376 تحت شماره 8852 تاسیس گردیده و در تاریخ 22/12/1377 موفق به دریافت رتبه مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشوری گردید که از بدو تاسیس همکاری خود را با اشخاص خصوصی و دولتی آغاز نموده و در حال حاضر با ایجاد دفتر تهران، زنجان، ارومیه، مراغه، فعالیت خود را گسترده تر نموده است. در ضمن جهت حضور فعال در بازارهای خدمات فنی و مهندسی کشورهای همسایه، این شرکت از سال 2013 اقدام به ثبت و تاسیس دفتر نمایندگی خود در شهر اربیل (مرکز اقلیم کردستان عراق) نموده و مشغول به ارائه خدمات می باشد.

تاسیس شرکت پایدار سازه سنج آذر و دریافت مجوز فعالیت در زمینه بازرسی جوش از دیگر اقدامات مشاور می باشد. همچنین اخذ نمایندگی فروش محصولات کنسرسیوم(SURELEVEL & TERRACO) در ارتباط با مصالح شیمیایی ساختمان در منطقه شمال غرب کشور از اقدامات واحد بازرگانی می باشد. که لازم به ذکر است ارتباط با محصولات این دو شرکت استرالیای و سوئدی در داخل ایران تولید می گردد و توضیحات لازم در قیمت بازرگانی ارائه شده است. از دیگر اقدامات انجام شده اخذ گواهینامه پدافند غیر عامل می باشد. تا نسبت به ارائه خدمات مربوطه اقدامات لازم انجام گیرد.

مدیر عامل:  دکتر علاء الدین بهروش

معرفی اعضاء هیات مدیره و سهامداران

معرفی اعضا واحد طراحی و نظارت

 

 

تماس با ما

آدرس :
تبریز،شهرک رشدیه، خیابان گلستان، کوی چهاردهم، پلاک 28
تلفن :
36662080(41)
فکس :
36662070(41)
ایمیل :
info@sakhtarsanj.com

 

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر میهمان از طرف مدیر سایت به منظور تشکر از حضور شما در وب سایت و همچنین دعوت از شما برای ثبت نکته نظرات و پیشنهادات ارزنده تان وارد شده است، بی شک بدون شناخت از خواست شما عزیزان قاد...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »