درباره ما

شرکت ساختار سنج آذر در تاریخ 8/6/1376 تحت شماره 8852 تاسیس گردیده و در تاریخ 22/12/1377 موفق به دریافت رتبه مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشوری گردید که از بدو تاسیس همکاری خود را با اشخاص خصوصی و دولتی آغاز نموده و در حال حاضر با ایجاد دفتر تهران، زنجان، ارومیه، مراغه، فعالیت خود را گسترده تر نموده است. در ضمن جهت حضور فعال در بازارهای خدمات فنی و مهندسی کشورهای همسایه، این شرکت از سال 2013 اقدام به ثبت و تاسیس دفتر نمایندگی خود در شهر اربیل (مرکز اقلیم کردستان عراق) نموده و مشغول به ارائه خدمات می باشد.

تاسیس شرکت پایدار سازه سنج آذر و دریافت مجوز فعالیت در زمینه بازرسی جوش از دیگر اقدامات مشاور می باشد. همچنین اخذ نمایندگی فروش محصولات برندهای کنسرسیوم( SURELEVEL( AUSTRALIA و TERRACO(SWEDEN) از اقدامات واحد بازرگانی شرکت می باشد.محصولات فوق در داخل ایران ( آبیک قزوین) تولید می گردد و در رده محصولات شیمیایی ساختمان می باشد .توضیحات و مشخصات مورد نیاز در قسمت واحد بازرگانی وادرس سایت در صفحه اول وب سایت شرکت ارایه شده است.

مدیر عامل:  دکتر علاء الدین بهروش

 

تماس با ما

آدرس :
تبریز،شهرک رشدیه، خیابان گلستان، کوی چهاردهم، پلاک 28
تلفن :
36662080(41)
فکس :
36662070(41)
ایمیل :
info@sakhtarsanj.com

 

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر میهمان از طرف مدیر سایت به منظور تشکر از حضور شما در وب سایت و همچنین دعوت از شما برای ثبت نکته نظرات و پیشنهادات ارزنده تان وارد شده است، بی شک بدون شناخت از خواست شما عزیزان قاد...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »